Gala Jubileuszu 30-lecia. Rozstrzygnięcie konkursu Jubileuszowego.

Konkursu Jubileuszowy„30 nagród na 30-lecie”. Finał

W dniu 12 stycznia 2018 roku o godz. 21.00 w hotelu Focus Premium pod Orłem w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 14 odbyło się jawne losowanie nagród Jubileuszowego Konkursu „30 nagród na 30-lecie” spośród uczestników, którzy nadesłali formularze konkursowe zgodne z treścią regulaminu konkursu. Przebieg losowania nadzorowała komisja, do której zostały powołane następujące osoby:

  1. Janusz Maciejewski
  2. Karolina Piszcz
  3. Dawid Klemiński

Lista osób nagrodzonych:

Lp Katalog Nagród Zwycięzca
1 Wycieczka nr 1 Pan Mariusz Pawlak, Zalesie
2 Wycieczka nr 2 Pan Mariusz Wełniak, Gromadno
3 Wycieczka nr 3 Pan Grzegorz Stypczyński, Elizewo
4 Skuter nr 1 Pan Grzegorz Wachowiak, Jadwiżyn
5 Skuter nr 2 Pani Beata Jenek-Milczarek, Gnaty Sczerbaki
6 Skuter nr 3 Pan Michał Zych, Gromadno
7 Rower nr 1 Pan Andrzej Kwiatkowski, Brudzyno
8 Rower nr 2 Pan Andrzej Nowak, Prusinowo
9 Rower nr 3 Pani Marzanna Smardzewska-Smolińska, Krościn
10 Rower nr 4 Pan Andrzej Tylawski, Rozdziele
11 Tablet nr 1 Pan Marek Smoliński, Krościn
12 Tablet nr 2 Pan Kazimierz Pawlak, Dźwierszno Małe
13 Tablet nr 3 Pani Katarzyna Multaniak, Ostrowieczko
14 Tablet nr 4 Pan Grzegorz Jezierski, Sosnowo
15 Tablet nr 5 Pan Jarosław Matuszewski, Zaręby Święchy
16 Odkurzacz Karcher nr 1 Pan Mateusz Warciak, Szczyrzyc
17 Odkurzacz Karcher nr 2 Pan Marcin Kowalczyk, Wyborów
18 Myjka ciśnieniowa Karcher nr 1 Pan Zbigniew Piwek, Skotniki
19 Myjka ciśnieniowa Karcher nr 2 Pan Jarosław Czajkowski, Wnory Pażochy
20 Myjka ciśnieniowa Karcher nr 3 Pan Krzysztof Olszanecki, Stróże
21 Expres do kawy nr 1 Pani Mirosława Klonowska, Łebki Wielkie
22 Expres do kawy nr 2 Pan Tomasz Konury, Gostkowo
23 Expres do kawy nr 3 Pan Adam Twardowski, Brzezie
24 Expres do kawy nr 4 Pan Adam Warnke, Gajewo
25 Expres do kawy nr 5 Pan Krzysztof Głowania, Dobraków
26 Kosy Spalinowe nr 1 Pani Agnieszka Morawska, Bogate
27 Kosy Spalinowe nr 2 Pan Radosław Zachwieja, Radojewice
28 Kosy Spalinowe nr 3 Pan Sylwester Krajewski, Sasiny
29 Kosy Spalinowe nr 4 Pan Mateusz Warciak, Szczyrzyc
30 Kosy Spalinowe nr 5 Pan Rafał Baran, Dąbrowica

Wszyscy zwycięzcy zostaną niezwłocznie powiadomieni.