Kariera

POLMASS SA w Bydgoszczy od ponad 30 jest lat uznanym i cenionym producentem pasz dla bydła w Polsce i zagranicą Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym leaderem  rynku preparatów mlekozastępczych dla bydła i zakiszaczy do pasz objętościowych. Dynamicznie rośnie nasz udział w rynku żywienia mineralno-witaminowego.
Do dalszego dynamicznego i innowacyjnego rozwoju firmy poszukujemy wysokiej klasy kandydatów na stanowisko:

1. Dyrektora Zakładu

Lokalizacja:        woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym; nadzór nad funkcjonowaniem działów: produkcyjnego, utrzymania ruchu, jakości, R&D oraz logistyki
  • optymalizacja procesów produkcyjnych
  • rozwijanie nowoczesnych standardów zarządzania procesami produkcyjnymi i podległymi strukturami
  • znajomość technologii produkcji pasz, urządzeń technicznych i surowców paszowych
  • znajomość prawa paszowego i przepisów weterynaryjnych
  • znajomość procesów inwestycyjnych
  • nadzorowanie procesu produkcji oraz przygotowywanie szczegółowych planów produkcji
  • zapewnienie odpowiednich maszyn, wyposażenia i narzędzi oraz dbanie o ich stan
  • współtworzenie polityki jakościowej firmy oraz nadzór nad systemem jakości poprzez kontrolę procesów i technologii,
  • tworzenie harmonogramu produkcji oraz nadzór nad realizacją,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska,
  • inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkującym pasze
  • umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
  • doświadczenie we wprowadzaniu optymalizacji w obszarze produkcji
  • znajomość metodologii i trendów w zarządzaniu procesami produkcyjno– logistycznymi
  • doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i negocjacyjnych
  • przedsiębiorczość, dynamizm w działaniu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferta obejmuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia kwalifikacji zawodowych w firmie, która jest liderem w branży
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet pozapłacowy i system premiowy
  • samochód służbowy

Aplikację (cv i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres polmass@polmass.eu dołączając klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych lub za pomocą poniższego formularza.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

2. Doradcy Żywieniowego w zakresie żywienia bydła

Podstawowe zadania stanowiska:

  • opieka nad klientami i pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • doradztwo żywieniowe połączone z układaniem dawek
  • prowadzenie działań marketingowych wspomagających sprzedaż
  • analizy sytuacji rynkowej i raportowanie sprzedaży

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie min. 2 –letnie jako doradca żywienia bydła
  • kreatywność, empatia,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • partnerską współpracę