Kariera

POLMASS SA w Bydgoszczy od ponad 25 jest lat uznanym i cenionym producentem pasz dla bydła w Polsce i zagranicą Od wielu lat jesteśmy niekwestionowanym leaderem  rynku preparatów mlekozastępczych dla bydła i zakiszaczy do pasz objętościowych. Dynamicznie rośnie nasz udział w rynku żywienia mineralno-witaminowego.
Do dalszego dynamicznego i innowacyjnego rozwoju firmy poszukujemy wysokiej klasy kandydatów na stanowiska:

1.Dyrektor Rozwoju Produktu/Kierownik Produktu

Podstawowe zadania stanowiska:

  • realizacja strategii wdrażania produktów Polmass w kraju i zagranicą
  • kierowanie zespołem doradców żywieniowych i współpraca z działem marketingu oraz zakładem produkcyjnym
  • innowacyjny rozwój produktów i współpraca z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie i sukcesy poparte co najmniej 3-letnia pracą na podobnym stanowisku w renomowanej firmie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność konstruktywnego kierowania doświadczonym zespołem
  • wysoka kultura osobista i etyka
  • samodzielność i zorientowanie na sukces osobisty i zespołu.

Oferujemy:

  • przyjazne warunki pracy
  • współpracę ze stabilnym i doświadczonym gronem managerów i specjalistów
  • atrakcyjne wynagrodzenie, premie za zaangażowanie i sukcesy
  • dodatkowe benefity m.in.: samochód służbowy, pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna (z opcją dla rodziny)
  • wsparcie w rozwoju osobistym
  • współpracę z najwyższej klasy hodowcami bydła w kraju i za granicą

Aplikację (cv i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres polmass@polmass.pl dołączając klauzulę o wykorzystaniu danych osobowych lub za pomocą poniższego formularza.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

2. Doradca Żywieniowy w zakresie żywienia bydła

  • opieka nad klientami i pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • doradztwo żywieniowe połączone z układaniem dawek
  • prowadzenie działań marketingowych wspomagających sprzedaż
  • analizy sytuacji rynkowej i raportowanie sprzedaży

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie min. 2 –letnie jako doradca żywienia bydła
  • kreatywność, empatia,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą, odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • partnerską współpracę
  • samochód służbowy