Konkurs Jubileuszowy Polmass

Szanowni Państwo,

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w  konkursie Jubileuszowym Polmass S.A. Konkurs  „30 nagród na 30-lecie” organizowany jest z okazji 30-lecia istnienia Polmass S.A. Konkurs trwa od 01 października 2017 do 31 grudnia 2017 roku. Jego celem jest  promocja najlepszych Dystrybutorów Regionalnych oferujących uczestnikom konkursu  produkty Polmass S.A. oraz wzrost sprzedaży tych produktów.

W konkursie mogą brać udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, która zakupi produkty Polmass za minimum 200zł brutto (lub wielokrotność) w Państwa oddziale. W zamian otrzymują kupon konkursowy, który po wypełnieniu i odesłaniu przez niego wraz z dowodem zakupu (paragon bądź Faktura) na wskazany adres, uprawnia go do wzięcia udziału w losowaniu. Kupony konkursowe mogą być kumulowane. W konkursie rozlosowanych zostanie 30 bardzo atrakcyjnych nagród.

Informacja o konkursie, treść regulaminu, katalog nagród oraz formularz konkursowy znajduje się w załączniku niniejszego maila, na stronie www.polmass.eu i FunPage-u https://www.facebook.com/PolmassSA. Dodatkowo wszystkie materiały zostaną Państwu dostarczone przez Przedstawicieli Regionalnych bądź za pośrednictwem poczty.