Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami we wszystkich sprawach dotyczących żywienia krów mlecznych i odchowu młodzieży.

Ponad 30 letnie doświadczenie zdobyte we współpracy z najlepszymi hodowcami w całym kraju sprawiło, że osobiście zmierzyliśmy się z newralgicznymi punktami, które utrudniają hodowlę i chów bydła.

Używamy tylko takich rozwiązań żywieniowych i oferujemy produkty, które są sprawdzone i przebadane, a przede wszystkim przekładają się na realny zysk naszego klienta.

   Kontakt:
 mmm
   Siedziba główna Polmass S.A.
   Adres: ul. Fordońska 40
85-719 Bydgoszcz
   E-mail: polmass@polmass.eu
   Telefon: (+48) 52 375 04 10 do 15
   Faks: (+48) 52 375 04 16
   Telefon komórkowy: (+48) 502 66 44 88

  

    Siedziba Zakładu Preparatów Paszowych Polmass S.A.

   Adres: ul. Grunwaldzka 287
85-438 Bydgoszcz
   E-mail: produkcja@polmass.eu
   Telefon: (+48) 52 375 04 17 do 19
   Faks: (+48) 52 375 04 21
   Telefon komórkowy: (+48) 502 188 988

Zarząd:

Zbigniew Kotlęga Prezes Zarządu
e-mail: polmass@polmass.eu

Lidia Mazur Prokurent, Dyrektor Handlu i Marketingu
e-mail: polmass@polmass.eu

Sekretariat:

Agnieszka Gabory Asystentka Zarządu
e-mail: polmass@polmass.eu

Dział Marketingu:

Beata Janiszak Manager ds. Marketingu
e-mail: beata.janiszak@polmass.eu

Dział Doradztwa i Sprzedaży:

Marcin Stasiak Dyrektor Doradztwa i Sprzedaży
e-mail: marcin.stasiak@polmass.eu

Andrzej Majewski Kierownik Regionu
e-mail: andrzej.majewski@polmass.eu

Waldemar Budziński Kierownik Regionu
e-mail: waldemar.budzinski@polmass.eu

Bogdan Pietkun Doradca Żywieniowy
e-mail: bogdan.pietkun@polmass.eu

Grzegorz Kochanowski Doradca Żywieniowy
e-mail: grzegorz.kochanowski@polmass.eu

Wojciech Goszczycki Doradca Żywieniowy
e-mail: wojciech.goszczycki@polmass.eu

Sławomir Borkowski Doradca Żywieniowy
e-mail: slawomir.borkowski@polmass.eu

Maciej Kienitz Doradca Żywieniowy
e-mail: maciej.kienitz@polmass.eu

Dział Obsługi Klienta:

Katarzyna Burdziąg Specjalista ds. logistyki
e-mail: katarzyna.burdziag@polmass.eu

Dział Exportu:

Wojciech Wasilewski Pełnomocnik Rynków Wschodnich
e-mail: export@polmass.pl

Agnieszka Litwic-Wojciechowska Manager ds. Exportu
e-mail: agnieszka.wojciechowska@polmass.eu

Formularz kontaktowy

NIP: 554-023-14-96
KRS 0000135920 Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
Kapitał zakładowy (wpłacony): 508.900 zł

Konto bankowe:
RAIFFEISEN BANK POLSKA S.A. WARSZAWA O/BYDGOSZCZ: 98 1750 1051 0000 0000 0105 1652