Spotkanie integracyjne w Borach Tucholskich

W dniach 21- 22 września, w Fojutowie,  odbyło się Jubileuszowe XXV grzybobranie, zorganizowane przez zarząd Polmass S.A. Spotkanie to miało charakter integracyjny, w którym udział wzięli pracownicy wraz z rodzinami.

Pobyt został podzielony na kilka części, przewidziano atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W sobotę odbywały się konkurencje sportowe, a w niedzielę zorganizowany został spływ kajakowy oraz grzybobranie.

W pierwszej części, po przywitaniu przybyłych przez pana prezesa Zbigniewa Kotlegę odbyła się rozgrywka dyskgolfa, w której udział wzięli dorośli i dzieci. Następnie można było sprawdzić swoją sprawność w konkurencji ujeżdżania byka. W części drugiej wyjazdu odbyły się konkurencje w przeciąganiu liny i biegi w workach. Rywalizację w przeciąganiu liny między zarządem firmy „Fordońska” i  zakładem produkcyjnym „Grunwaldzka” wygrała drużyna. Tradycyjnie lepsi okazali się koledzy z ZPP.  Kolejną atrakcją była „Strefa Junior” w której dzieci mogły skorzystać z placu zabaw i strefy dmuchańców, a dodatkowo zorganizowano również przejażdżkę SKOT-em i gokarty dla dzieci. Część trzecią spotkania stanowił turniej siatkówki o nagrodę prezesa. Po jubileuszowej kolacji odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych konkurencji.
Dzień zakończyliśmy tańcami i  wspólnym śpiewaniem piosenek przy ognisku.

W drugim dniu odbył się spływ kajakowy rzeką Brdą z Rytla do Nadolnej Karczmy.  Pokonaliśmy w kajakach 2- osobowych trasę 12 km w czasie 3 godzin. Po spływie był czas wolny na zbieranie grzybów, zwiedzanie Akweduktu oraz możliwość pójścia na basen. Po wspólnym obiedzie odbyło się podsumowanie i nagrodzenie grzybiarzy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie oraz pomoc w organizacji sportowych zmagań.

Do zobaczenia w przyszłym roku!