Targi EuroTier 2018 – relacja

Szanowni Państwo!

Kolejna edycja targów EURO TIER 2018 za nami. Pragniemy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska w Hannoverze, w dniach 13-16 listopada 2018 roku.

Oprócz znanych i docenianych przez Państwa produktów przedstawiliśmy  nowości produktowe  oraz technologiczne Polmass S.A. wdrażane specjalnie w trosce o ciągłe podwyższanie jakości i konkurencyjności naszych wyrobów. Mieliśmy także przyjemność zakomunikowania Państwu, że rozpoczęliśmy serię doświadczeń nad nowymi składami preparatów mlekozastępczych.

Obserwacje rozpoczynają się w HZZ Żołędnicy oraz HZZ Osowa Sień. Obejmują testy nad dodatkami prozdrowotnymi w preparatach mlekozastępczych i ich skutecznością. Badane będą probiotyki w ich synergicznym działaniu oraz inne dodatki, m.in. nukleotydy. Jesteśmy wdzięczni za tak liczny i aktywny udział w rozmowach oraz cenne sugestie. Dziękujemy za bezpośrednie spotkania oraz ciekawe rozmowy, podczas, których poruszone były m.in. tematy, takie jak: nowe trendy w odchowie cieląt, opłacalność produkcji mleka, omówienie tegorocznego sezonu kiszenia i co nowego w kolejnym, podsumowanie współpracy w 2018 roku.

Mamy nadzieję, że w przyszłości nasza współpraca będzie, co najmniej tak samo owocna. Będzie nam miło gościć Państwa na naszym stoisku podczas kolejnej edycji targów, która odbędzie się w dniach 17-20.11.2020 roku. Do zobaczenia za dwa lata.